Vår personal

Vår personal

Arve Brataas : VD

Arve Brataas

arve.brataas@bildemo.com Arbetsuppgifter:

VD

Telefon: 018-16 92 06
Johan Port : Platschef, MärkesDemo

Johan Port

johan.port@mduppsala.se Arbetsuppgifter:

Platschef, MärkesDemo

Telefon: 018-16 92 00
Thomas Gustafsson : Marknadsansvarig, Tf. Platschef Bildemo

Thomas Gustafsson

thomas.gustafsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Marknadsansvarig, Tf. Platschef Bildemo

Telefon: 018-16 92 03
Tommy Wahlström : Produktionsansvarig

Tommy Wahlström

Tommy.Wahlstrom@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Produktionsansvarig

Telefon: 018-16 92 17
Magnus Pettersson : Bilåtervinningsansvarig

Magnus Pettersson

magnus.pettersson@mduppsala.se Arbetsuppgifter:

Bilåtervinningsansvarig

Telefon: 018-16 92 12
Alexander Grahn : Lageransvarig

Alexander Grahn

Alexander.Grahn@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Lageransvarig

Telefon: 018-16 92 00
Lina Andersson : Ekonomi

Lina Andersson

Lina.Andersson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Ekonomi

Telefon: 018-16 92 09
Kristian Larsson : Företagssäljare

Kristian Larsson

kristian.larsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Företagssäljare

Telefon: 018-16 92 07
Tomas Olsson : Datadrift, säkerhet, inköp däck och fälg

Tomas Olsson

tomas.olsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Datadrift, säkerhet, inköp däck och fälg

Telefon: 018-16 92 02
Mats Lindh : Miljöansvarig

Mats Lindh

mats.lindh@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Miljöansvarig

Telefon: 018-16 92 08
David Natt och Dag : Ansvarig däckverkstad

David Natt och Dag

david.nattochdag@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Ansvarig däckverkstad

Telefon: 018-16 92 05
Tobias Holm : Butiksansvarig, Bildemo

Tobias Holm

tobias.holm@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Butiksansvarig, Bildemo

Telefon: 018-16 92 00
Kristian Sundman : Säljare telefon/butik

Kristian Sundman

Kristian.Sundman@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Magnus Gustafsson : Butiksansvarig, MärkesDemo Uppsala

Magnus Gustafsson

Magnus.Gustavsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Butiksansvarig, MärkesDemo Uppsala

Telefon: 018-16 92 00
Kjell Björck : Säljare telefon/butik

Kjell Björck

kjell.bjorck@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Lars Westman : Säljare telefon/butik

Lars Westman

lars.westman@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Kent Lind : Säljare telefon

Kent Lind

kent.lind@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon

Telefon: 018-16 92 00
Joakim Jansson : Säljare, telefon/butik

Joakim Jansson

joakim.jansson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare, telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Jennifer Isberg : Säljare, telefon/butik

Jennifer Isberg

jennifer.isberg@mduppsala.se Arbetsuppgifter:

Säljare, telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Sandra Ekwall-Öhlin : Säljare, telefon/butik

Sandra Ekwall-Öhlin

sandra.ekwall-ohlin@mduppsala.se Arbetsuppgifter:

Säljare, telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Peter Hallström : Säljare, telefon/butik

Peter Hallström

Peter.hallstrom@mduppsala.se Arbetsuppgifter:

Säljare, telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00