Vår personal

Vår personal

Mats Andersson : VD och delägare

Mats Andersson

mats.andersson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

VD och delägare

Telefon: 018-16 92 10
Jan Andersson : Ansvarig personal och delägare

Jan Andersson

jan.andersson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Ansvarig personal och delägare

Telefon: 018-16 92 29
David Natt och Dag : Ansvarig däckverkstad och delägare

David Natt och Dag

david.nattochdag@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Ansvarig däckverkstad och delägare

Telefon: 018-16 92 05
Thomas Gustafsson : Marknadsansvarig

Thomas Gustafsson

thomas.gustafsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Marknadsansvarig

Telefon: 018-16 92 03
Lina Andersson : Ekonomi (föräldraledig)

Lina Andersson

Lina.Andersson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Ekonomi (föräldraledig)

Telefon: 018-16 92 09
Rose Carlson : Ekonomi

Rose Carlson

rose.carlson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Ekonomi

Telefon: 018-16 92 06
Tomas Olsson : Datadrift, säkerhet, inköp däck och fälg

Tomas Olsson

tomas.olsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Datadrift, säkerhet, inköp däck och fälg

Telefon: 018-16 92 02
Mats Lindh : Miljöansvarig

Mats Lindh

mats.lindh@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Miljöansvarig

Telefon: 018-16 92 08
Kristian Larsson : Företagssäljare

Kristian Larsson

kristian.larsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Företagssäljare

Telefon: 018-16 92 07
Alexander Grahn : Däckansvarig

Alexander Grahn

Alexander.Grahn@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Däckansvarig

Telefon: 018-16 92 00
Tommy Wahlström : 4-hjulsmätning

Tommy Wahlström

Tommy.Wahlstrom@bildemo.com Arbetsuppgifter:

4-hjulsmätning

Telefon: 018-16 92 20
Magnus Pettersson : Bilåtervinning ansvarig

Magnus Pettersson

magnus.pettersson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Bilåtervinning ansvarig

Telefon: 018-16 92 12
Johan Port : Säljansvarig nya och beg bildelar

Johan Port

johan.port@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljansvarig nya och beg bildelar

Telefon: 018-16 92 00
Joakim Björklund : Butiksansvarig Kumlagatan

Joakim Björklund

joakim.bjorklund@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Butiksansvarig Kumlagatan

Telefon: 018-16 92 00
Kristian Sundman : Säljare telefon/butik

Kristian Sundman

Kristian.Sundman@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Marion Englund : Säljare telefon/butik

Marion Englund

Marion.Englund@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Magnus Gustafsson : Säljare telefon/butik

Magnus Gustafsson

Magnus.Gustavsson@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Kjell Björck : Säljare telefon/butik

Kjell Björck

kjell.bjorck@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Lars Westman : Säljare telefon/butik

Lars Westman

lars.westman@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Kent Lind : Säljare telefon

Kent Lind

kent.lind@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon

Telefon: 018-16 92 00
Tobias Holm : Säljare telefon/butik

Tobias Holm

tobias.holm@bildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00
Marcus Andersson : Säljare telefon/butik

Marcus Andersson

marcus.anderssonbildemo.com Arbetsuppgifter:

Säljare telefon/butik

Telefon: 018-16 92 00